Osale täiesti unikaalsel tüdrukuteõhtul! Alternatiiv klassikalisele peole: see on hubane koosistumine ja praktiline koolitus, mis täiendab su teadmisi seksist ja seksleludest. Teadmised, mis tekitavad erutust. Meie koolitajad seletavad miks on oluline kasutada kvaliteetseid sekslelusid ja kuidas teha mõlema osapoole jaoks seks nauditavamaks. Me toome teid rutiinist välja ja aitame uute fantaasiate tekkimisele kaasa. Kõiki tooteid saab näha ja katsuda kohapeal.

Kellele see mõeldud on?

Enamasti naistele, kes otsivad midagi harivat ja lõbusat tavalise üritusele alternatiiviks. Muidugi ka kõikidele teistele, kes on teemast huvitatud.

 

Vallatu õhtu pakett sisaldab:

 1. Tervitusjooke ja värskeid puuvilju
 2. Kingitusi igale osalejale väärtuses 18€
 3. Auhinnamängu, kus on võimalus võita taskuvibraator
 4. Pruutneitsile kingitust osalejate poolt
 5. 10% sooduskupongi, mida saab kasutada meie e-poes
 6. Võimalust näha ja katsuda väga palju erinevaid lelusid ja geele:
  1. Geelid, mis stimuleerivad meeste ja naiste seksuaalelu. Kuidas need töötavad?
  2. Kõrge kvaliteediga libesteid ja seletusi, miks ja kuidas need on erinevad. Milliseid kasutada?
  3. Uusi trendikaid kondoome täpikestega, vurrukestega ja mummudega, mis tõstavad naise iha.
  4. Massaažitooted
  5. Kehasõbralikud tooted, miks neid eelistada teistele?
  6. Välispidiseks kasutamiseks mõeldud sekslelud
  7. Prantsuse luksusliku brändiga YESforLOV tutvumine.

Mõeldes pruutneitsile…

Pruutneitsi saab oma parimate sõbrannadega veeta kvaliteetselt ja lõbusalt aega, leides uusi erutavaid viise enda sekselu turgutamiseks. Pruutneitsile on mõeldud ka kingitus korraldustiimi poolt, mis tuleb välja valida vastavalt paketile. Loe kingituste kohta alt poolt.

Mõeldes broneerimisele…

Saame pakkuda sobilikku ruumi aadressil Paneeli 2B, Tallinnas. Suur ja avar köögiala, veranda ja šõuruum on teie kasutuses. Mahutab kuni 12 inimest, kuid vajadusel saame ka rohkemaid kostitada. Koolitajad saavad tulla ka teie poolt välja pakutud kohta. Kirjuta meile ja leiame sobiva lahenduse!

Mõeldes kuupäevale…

Kõige mõistlikum on sellist üritust planeerida neljapäevale, reedele või laupäevale. Need  päevad oleme ka loomulikult meie olemas. Üritus kestab umbkaudselt 3 tundi, millest pool on hariv praktiline osa ja ülejäänud aeg on puhtalt rõõmu ja lõbutsemise jaoks.

Mõeldes osalejatele…

Soovitame, et osalejate hulk jääks 12 ringi. Kui teil on suurem grupp, võtke meiega ühendust ja leiame sobiva lahenduse.

 

Milline kingitus pruutneitsile valida?

Me pakume 3 kingipakki:

“Ingli puudutus”:

Sisaldab endas YESforLOV Delicious Pearly Powderit (väärtusega 39.90€) ja hellitavat sulge (väärtusega 14.90). Koos koolitusega on kingituse hind 279€

“Magamistoa saladus”:

Sisaldab endas Je Joue Mimi (väärtusega 79€) ning YESforLOV LOVE BOXi (väärtusega 34.90).

“Siivutud mõtted”:

Sisaldab endas Je Joue FiFit (Väärtusega 119 €), Viamax Water Glide’i (väärtusega 15.60 €) ning YESforLOV massaažiõli (väärtusega 29.90€)

 

 

Üritus kinnitatakse, kui meie arvele on laekunud ettemaks 10% ulatuses. Kui päev enne üritust pole kogu summa üle kantud, tühistatakse üritus ning ettemaksu tagasi ei maksta. Maksta on võimalik pangalingiga.

 

Kui teil on küsimusi või soovite lisainfot, kirjutage meile info@lustandlove.eu või helistage +372 6030 030