Sutil Rich Libesti

,

Ekstra tihendav libesti.

3.0038.95

Puhasta

SUTIL RICH LIBESTI

SUTIL on loonud uue toote, millest oleme vaimustuses ka meie.

Erinevalt SUTIL Luxe libestist, mis on vaevu tuntav, on SUTIL Rich disainitud pakkuma ekstra rikkalikku tunnet. SUTIL Rich on ülimalt kauakestev, veidi paksema, peaaegu geelilaadse kontsistentsiga. SUTIL Luxe on mõeldud inimestele, kes naudivad tugevama ja rikkalikuma kontsistentsiga libestit.

See on ideaalne tegevusteks, mis nõuavad ekstra libedust (nagu anaalseks). Idealne kasutamiseks perimenopausi või menopausi ajal, et pakkuda ekstra libedust. Libesti pH tase on 6, mis on optimaalne nii anaal- kui vaginaalseksi jaoks. Toode sisaldab afrodisiakumi omadusi, mis suurendab seksuaalset naudingut nii partneriga koos hullates kui ka soolomängus.

Koostisosad: vesi, propaandiol*, hüaluroonhape, Nelumbo juure ekstrakt*, epimeediumi ekstrakt, ženženni juure ekstrakt, kreektürni ekstrakt, glükolaktoon,*naatriumbensoaat*

*Eco-märgistusega koostisosad

Afrodisiakumi omadusi on kasutatud Hiinas pea 2000 aastat. Hiina taimeteadlased avastasid afrodisiakumi tänu vanadele, kuid seksuaalselt väga aktiivsetele kitsedele, kes toitusid just nimelt Kiimas Kitse Kanepitaimedest. Sealt ka nimi ja omadused. Afrodisiakum tõstab nii meeste kui naiste libiidot ning stimuleerib seksuaalhormoonide tootmist. See on justkui naturaalne Viagra.

Millise toote peaksin valima?

Päeva lõpuks sõltub kõik sinu eelistustest. Kui sulle meeldib kergema koostisega libesti, siis proovi kindlasti SUTIL Luxe libestit.

Kui sulle meeldib aga ekstra tihke, geelilaadne koostis, naudid sa tõenäoliselt rohkem SUTIL Rich libestit – eriti kui harrastad anaalseksi või sul on menopausist tingituna veidi kuivem genitaalpiirkond.

Bränd

Suurus

10ml, 120ml, 250ml, 60ml