EGZO Oscar Dildo – Puldiga

35.00

Puhasta

EGZO Oscar – ülimalt realistlik ja puldiga dildo. Detailid dildol on muljetavaldavad. Pealmine “kübernahk” on äärmiselt lähedane reaalsele peenisele oma värvi ja pehme peenisepea osas. Materjali katsudes saad kohe, et fallos mitte ainult ei näe realistlik vaid ka tundub.

Vaata kogu EGZO kollektsiooni!

Kuidas oma EGZO eest hoolt kanda

Palun kasuta toodet kondoomiga. Tänu sellele väheneb “kübernaha” puhastusaeg märkimisväärselt ning pikeneb toote eluiga. Kondoom võib olla lateksist ning eelistatult ilma libestita. Vastasel juhul tuleb toode desinfitseerida. Seda saab teha 40-70% alkoholi, kloorheksidiini või seebiveega. Peale pesu kasutage talki (ära kasuta talgipulbrit kui kavatsed veel toodet kasutada).

Soovitame kasutada ainult vee-baasil toodetud libesteid. Ära kasuta silikoni- ja õli-baasil toodetud libesteid. Enne hoiustamist eemalda alati patareid. Eluaeg on 1-2 aastat, oleneb kui tihti sa kasutad ning kui hästi tema eest hoolt kanda.

Suurus

20cm pikk, 4,5cm lai, 20,5cm pikk, 5cm lai, 22,5cm pikk, 5,5cm lai, 23cm pikk, 5,5cm lai, 23,5cm pikk, 5cm lai, 24cm pikk, 5cm lai