EGZO Mad Pulgakomm Mootoriga Dildo

43.00

Puhasta

EGZO Mad Pulgakomm – ülimalt realistlik ja vibreeriv masseerija. Detailid dildol on muljetavaldavad. Pealmine “kübernahk” on äärmiselt lähedane reaalsele peenisele oma värvi ja pehme peenisepea osas. Materjal katab ka dildo tagumise osa, katsudes saad kohe, et fallos mitte ainult ei näe realistlik vaid ka tundub. Integreeritud mootor võimaldab naudinguid mitmekesistada ja võimendada.

Vajab 2xAA patareid.

Vaata kogu EGZO kollektsiooni!

Kuidas oma EGZO eest hoolt kanda

Palun kasuta toodet kondoomiga. Tänu sellele väheneb “kübernaha” puhastusaeg märkimisväärselt ning pikeneb toote eluiga. Kondoom võib olla lateksist ning eelistatult ilma libestita. Vastasel juhul tuleb toode desinfitseerida. Seda saab teha 40-70% alkoholi, kloorheksidiini või seebiveega. Peale pesu kasutage talki (ära kasuta talgipulbrit kui kavatsed veel toodet kasutada).

Soovitame kasutada ainult vee-baasil toodetud libesteid. Ära kasuta silikoni- ja õli-baasil toodetud libesteid. Enne hoiustamist eemalda alati patareid. Eluaeg on 1-2 aastat, oleneb kui tihti sa kasutad ning kui hästi tema eest hoolt kanda.

Kogus
Bränd

Värv
Suurus

17,5cm pikk, 3,5cm lai, 17,6cm pikk, 4,2cm lai

Sulle võib meeldida ka…

  • Lisan ostukorvi