EGZO Kaktus Dildo – UUS!

45.0047.00

Puhasta

Cactus

EGZO Kaktus on suur realistlik iminapaga dildo. Suurim, mis on EGZO tootevalikus. Detailid dildol on muljetavaldavad. Pealmine “kübernahk” on äärmiselt lähedane reaalsele peenisele oma värvi ja pehme peenisepea osas. Materjal katab ka tagumise osa täielikult. Katsudes saad kohe, et fallos mitte ainult ei näe realistlik vaid ka tundub. Tagumisel poolel on iminapp, mis aitab dildo siledale pinnale fikseerida.

Vaata kogu EGZO kollektsiooni!

Kuidas oma EGZO eest hoolt kanda

Palun kasuta toodet kondoomiga. Tänu sellele väheneb “kübernaha” puhastusaeg märkimisväärselt ning pikeneb toote eluiga. Kondoom võib olla lateksist ning eelistatult ilma libestita. Vastasel juhul tuleb toode desinfitseerida. Seda saab teha 40-70% alkoholi, kloorheksidiini või seebiveega. Peale pesu kasutage talki (ära kasuta talgipulbrit kui kavatsed veel toodet kasutada).

Soovitame kasutada ainult vee-baasil toodetud libesteid. Ära kasuta silikoni- ja õli-baasil toodetud libesteid. Enne hoiustamist eemalda alati patareid. Eluaeg on 1-2 aastat, oleneb kui tihti sa kasutad ning kui hästi tema eest hoolt kanda.

Suurus

17,5cm pikk, 3,5cm lai, 18cm pikk, 3,5cm lai, 18,5cm pikk 4cm lai, 20,5cm pikk, 4,5cm lai, 23cm pikk, 4,5cm lai

Bränd